Festiwal Carborock za niecały miesiąc - Łaźnia Moszczenica

Festiwal Carborock za niecały miesiąc

Snowblind, Batna, Imperial Sin, Illusion i Luxtorpeda – na fanów ciężkich brzmień 6 lipca czeka trzęsienie ziemi! W sprzedaży jest właśnie trzecia, ostatnia pula biletów na Festiwal Carborock, który odbędzie się u nas po raz pierwszy. Bilety na koncerty 5 zespołów kupicie za 50 zł, a z kartą jastrzębianina za jedyne 40 zł.

Impreza odbędzie się na placu przed Carbonarium, przy ul. Towarowej 7. Inicjatorami imprezy są Dawid Mikołajek, Karol Lerch i Michalina Sulska a organizacją zajmuje się Łaźnia Moszczenica. Patronat medialny należy do Antyradia.

Idea jest taka, żeby to nie był jednorazowy wystrzał. Chcemy, żeby CARBOROCK na stałe wpisał się w kalendarz imprez Jastrzębia. I żeby była to okazja do pokazywania też młodych i mniej znanych jastrzębskich kapel – mówi Dawid Mikołajek.

Dołączcie do nas w Spotify i już dziś wczujcie się w klimat festiwalu. Przygotowaliśmy tam dla Was specjalną playlistę Carborock.

Bilety na CARBOROCK Festiwal 2024 zakupicie na stronie www.lazniamoszczenica.pl oraz w kasie Carbonarium (w godzinach pracy!). Wszelkie pytania i sugestie prosimy kierować na adres carborock@laznia.jastrzebie.pl