GKS Jastrzębie partnerem Łaźni Moszczenica - Łaźnia Moszczenica

GKS Jastrzębie partnerem Łaźni Moszczenica

Głównym założeniem podpisanego porozumienia jest wspólna promocja i integracja mieszkańców.

Współpraca Instytutu Dziedzictwa i Dialogu – Łaźnia Moszczenica z klubem sportowym GKS Jastrzębie jest dzieckiem mariażu instytucji kultury z uznaną marką w świecie sportu. Wieloletnia tradycja i integrująca lokalną społeczność rola klubu współgra z celami statutowymi Łaźni Moszczenica.

Dokument w swoich założeniach obejmuje m.in. działania na rzecz wspólnej promocji marek, wzajemną promocję wydarzeń sportowych i kulturalnych czy wspólną organizację wydarzeń i konkursów. Został podpisany przez Martę Goik, prezesa zarządu GKS Jastrzębie oraz Rafała Jabłońskiego – dyrektora IDID – Łaźnia Moszczenica.

– Cieszę się, że świat kultury i sportu spotyka się tutaj, w Carbonarium. W ujęciu historycznym, dzieje miasta i klubu nierozerwalnie związane są z węglem. To ważna część historii i teraźniejszości Jastrzębia-Zdroju – mówił dyrektor Rafał Jabłoński. – Wspólne działania na rzecz promocji sportu, turystyki i kultury są logicznym tego skutkiem – dodaje.

O naszych inicjatywach dowiecie się ze stron internetowych oraz mediów społecznościowych GKS-u Jastrzębie i Łaźni Moszczenica. Do zobaczenia na meczach oraz w Carbonarium!

Rafał Jabłoński i Marta Goik podczas podpisywania porozumienia.

Dyrektor Rafał Jabłoński i prezes Marta Goik.