Młodzi w trosce o samorozwój - Łaźnia Moszczenica

Młodzi w trosce o samorozwój

Innowacyjne podejście do rozwijania potencjału młodzieży podczas „Dnia Samorozwoju” zaprezentowali Julia Pietranik, Amelia Reichman, Karolina Orszulak, Stanisław Marcinkowski i Marcel Zdybel. A to wszystko część realizowanego przez nich projektu „Live It Easy” w ramach inicjatywy „Zwolnieni z Teorii”. Współorganizatorkami były też Katarzyna i Martyna Adamczyk z „Psychotywnie”.

W programie znalazły się wykłady, warsztaty oraz koncerty, które skłaniały uczestników do odkrywania pasji i kształtowania umiejętności. Począwszy od wykładów o pasji prowadzonych przez Akademię Sukcesu Aurelii Goldy, poprzez warsztaty taneczne w stylu commercial z udziałem Poli Gumińskiej po relaksacyjne sesje jogi przygotowane przez Hope Dance Studio.

Wyjątkowym elementem było spotkanie z Agnieszką Cichoń, właścicielką Explozji Tańca, która podzieliła się swoimi doświadczeniami w branży tanecznej. Nie zabrakło również spotkania z Zofią Stawowy, studentką medycyny, która poprowadziła wykład na temat korzyści zdrowotnych jogi.

Przerwa w południe pozwoliła uczestnikom na chwilę relaksu i integracji, aby móc jeszcze bardziej skupić się na popołudniowych warsztatach. Renata Wiśniak poprowadziła warsztaty szycia, a Pola Gumińska kontynuowała zajęcia taneczne. Hope Dance Studio ponownie zaprosiło uczestników na maty do jogi, tworząc atmosferę pełną spokoju i skupienia.

Wieczór uświetnił koncert rapera Baqa, który dzielił się swoją życiową historią i przekazywał inspirujące przesłanie poprzez muzykę.

„Dzień Samorozwoju” w Łaźni Moszczenica okazał się nie tylko dniem pełnym wrażeń, ale również możliwością osobistego rozwoju i odkrywania nowych pasji. Lokalna społeczność może być dumna z takich inicjatyw, które napędzają kreatywność i rozwijają potencjał młodych ludzi.

live it easy dzień samorozwoju live it easy dzień samorozwoju live it easy dzień samorozwoju live it easy dzień samorozwoju live it easy dzień samorozwoju live it easy dzień samorozwoju