Uczcij Święto Flagi - Łaźnia Moszczenica

Uczcij Święto Flagi

Zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego, samorządowe instytucje kultury, szkoły i wszystkich chcących uczcić zbliżający się Dzień Flagi do skorzystania z plakatu zachęcającego Polki i Polaków do wywieszenia 2 maja Biało-Czerwonej. Plakat można wydrukować lub udostępnić w Internecie. 

Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej to święto ustanowione w 2004 roku. 2 maja Polki i Polacy malują Polskę i świat na biało i czerwono. Prosty gest wyeksponowania flagi podkreśla naszą narodową wspólnotę i pozwala każdemu być ambasadorem polskości. Z tej okazji zapraszamy Państwa do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji #mojaflaga i zachęcenia mieszkańców miast i gmin do wywieszenia 2 maja Biało-Czerwonej. Biuro „Niepodległa”  koordynuje akcję #mojaflaga od 2018 roku, zachęcając rodaków do świętowania Dnia Flagi i dzielenia się fotografiami swoich flag w social mediach, z hasztagiem #mojaflaga.

Zapraszamy Państwa również do skorzystania z plakatu albo postu na Facebooku zachęcającego Polki i Polaków do wywieszenia flagi 2 maja.

Plakat można wydrukować lub/i opublikować na stronie internetowej. Plakat można bezpłatnie pobrać ze strony internetowej.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej biura „Niepodległa”.

Informacja nadesłana: Biuro „Niepodległa”

Plakat z napisem "Wywieś flagę".