Wakacyjna joga w „kopalni” - Łaźnia Moszczenica

Wakacyjna joga w „kopalni”

Wycisz się i weź oddech. Zaczynamy 23 czerwca.

Wakacyjna joga w Łaźni Moszczenica

W Carbonarium będziemy się spotykać w każdą sobotę lipca i sierpnia o 9.00, by po całym tygodniu zrobić coś dla siebie, odpocząć i nabrać sił. To okazja do wyciszenia się w wyjątkowej, industrialnej przestrzeni, a także okazja do zwiedzenia wystawy Carbonarium. Zajęcia odbędą się pod okiem doświadczonych nauczycielek ze szkoły PRANA.

– Startujemy 23 czerwca, w Międzynarodowy Dzień Jogi. Od 2015 roku tego dnia odbywają się różne eventy i akcje związane z popularyzowaniem jogi. Wakacyjna joga zwykle odbywa się w parkach, a my przenosimy się do Instytutu Łaźnia Moszczenica, do Carbonarium, aby relaksować się w surowej, industrialnej przestrzeni – mówi Anna Krachało, właścicielka Szkoły Jogi PRANA.

Zajęcia przeznaczone są dla każdego, kto chce odkryć nową formę relaksu i aktywności w niecodziennej atmosferze. Jak mówi Anna Krachało, dziś na jogę przychodzą zarówno dzieci, jak i seniorzy.

– Spora część miłośników to ludzie nieumiejący poradzić sobie ze stresem, mający problemy z silnymi bólami kręgosłupa, szukający sposobu na wyhamowanie i odpoczynek oraz poradzenie sobie ze stanami przewlekłego zmęczenia – dodaje.

To okazja, aby zapoznać się z jogą w jej rozmaitych aspektach – kulturowym, fizycznym czy rozwojowym.

Cena zajęć to 25 zł. Tańsza propozycja to karnet na 5 wejść, jego cena to 100 zł. Bilety już wkrótce w sprzedaży na naszej stronie internetowej.

23 czerwca odbędzie się dzień otwarty – wstęp bezpłatny!

  • 11:00 – Joga na dzień dobry
  • 12:00 – Joga kręgosłupa
  • 12:00 – Joga dla dzieci
  • 13:00 – Power Joga
  • 15:00 – Living Body
  • 16:00 – Joga powięziowa + koncert mis