Warsztaty – Jesienne wianki przy herbacie - Łaźnia Moszczenica

Warsztaty – Jesienne wianki przy herbacie

Jesienne wianki przy herbacie to kreatywne warsztaty, podczas których przy kubku aromatycznej herbaty pod okiem doświadczonej florystki będziemy tworzyć oryginalne dekoracje. To okazja by długi, listopadowy wieczór spędzić w twórczy sposób w miłym towarzystwie.

Jesienne wianki przy herbacie odbędą się 10 listopada o 17:00 w Łaźni Moszczenica. Warsztaty potrwają aż 3 godziny – niezależnie od poziomu zaawansowania i zdolności manualnych każdy bez pośpiechu stworzy własną aranżację florystyczną.

Na uczestniczki i uczestników czekać będą wszystkie niezbędne materiały: skarby jesieni, takie jak jagodzina, wrzos, dekoracyjne liście i trawy oraz niezbędne akcesoria: kleje, sznurki, wianki czy uchwyty. Warsztaty każdy kończy z uśmiechem na twarzy oraz jedynym w swoim rodzaju wiankiem, który posłuży jako jesienna dekoracja.

Warsztaty poprowadzi Marta Kondzielnik, doświadczona i utytułowana jastrzębska florystka. Aby wziąć udział kliknij tutaj i kup wejściówkę. Cena udziału w warsztatach wynosi 65 złotych.

Liczba miejsc: 20
Cena: 65 złotych
Data: 10 listopada
Godzina: 17:00 – 20:00
Miejsce: Carbonarium w Łaźni Moszczenica