Jak wygląda świat z kajaka? [galeria zdjęć] - Łaźnia Moszczenica

Jak wygląda świat z kajaka? [galeria zdjęć]

Za nami dwa z trzech spotkań z cyklu „Świat z kajaka”. To nie tylko możliwość, aby poznać podstawy turystyki kajakowej. To również okazja do poznania piękna przyrody (na żywo oraz na fotografiach), rozmowy z podróżnikami oraz biesiadowanie przy ognisku i muzyce.

– Ten projekt pokazuje, że kajak to nie tylko sprzęt do pływania, ale narzędzie które łączy ludzi pełnych pasji, czy to fotograficznej, muzycznej czy podróżniczej. Aby rozpocząć przygodę z kajakiem dobrze też poznać jego historię i zasady posługiwania się nim, o czym opowie nasza instruktorka Sylwia. Wszystko to odbędzie w miłej, przyjacielskiej atmosferze biesiadując przy ognisku i oczywiście pływając kajakami – zapowiada organizator, Marcin Szymaniec.

 
Przed nami jeszcze jedno spotkanie:
21.10.2023 godzina 10:00

Prelekcja o podróżach kajakiem polskimi rzekami Odrą i Wisłą .Prelekcję przeprowadzą
Grzegorz Sypniewski i Dawid Wita z Jastrzębskiego Challengu. Po spotkaniu odbędzie się wspólny spływ po rozlewiskach rzeki Szotkówki.

Adres: ul. Jesionowa
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Inicjatywa realizowana jest w ramach projektu „Łaźnia Moszczenica – nowe rozdanie” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+.