Carborock 2024 - Łaźnia Moszczenica

Carborock 2024

Fani ciężkich brzmień – szykujcie się na trzęsienie ziemi! Rezerwujcie termin 6 lipca. Trwa sprzedaż biletów.

To będzie pierwsza odsłona nowego festiwalu w mieście i w dużej mierze to od Was zależy przyszłość imprezy. Trwa sprzedaż biletów, w fantastycznej cenie 40 zł. Dodatkowo, z „Kartą Jastrzębianina” możecie dodatkowo zaoszczędzić 10 zł.

Kup bilet

Śledźcie naszą stronę internetową i dajcie łapki w górę w naszych mediach społecznościowych! Codziennie poznacie nowe szczegóły przedsięwzięcia.

Kto zagra support?

SNOWBLIND

Sceniczny potwór, wielokrotnie nagradzany na licznych muzycznych wydarzeniach. Ponad 100 zagranych koncertów w całej Polsce, w tym występ na 24 Pol’and’Rock Festiwal. Ciągle rosnąca rzesza fanów. Uzależnia!

BATNA

Znani i lubiani, z jastrzębskim rodowodem. Zwycięzcy Antyfestu Antyradia 2022, oraz zdobywca „Złotej Kosy”, laureaci 3. miejsca w plebiscycie „Złotego Bączka”. Grali na dużej scenie Festiwalu Pol’And’Rock. W 2022 roku wydali debiutancki album zatytułowany „Niechciani”, który rozpoczął trasę promocyjną „Niechciani Tour”, a tytułowy utwór „Niechciani” został nominowany do Przeboju Rocku Antyradia 2023. BATNA wystąpiła też przed legendarną grupą Soulfly.

IMPERIAL SIN

Imperial Sin, którego gitarzysta – Karol Lerch – jest jednym z pomysłodawców festiwalu, powstał w 2008 roku. W 2011 zespół nagrał w studiu No Fear Records pierwsze demo – „Empty Faces”. W 2017 roku, w Rob-sonic Studio, zespół zarejestrował ślady na debiutancki album „Ritual Murder”, który miał swoją premierę w lipcu 2018. W latach 2019–2020 powstawał materiał na drugą płytę. Nagrania odbyły się w Aurora Studio w drugiej połowie 2021 roku. Album „Reality Denied” został wydany przez wytwórnię Szataniec 17 marca 2023 roku.

Odsłaniamy wszystkie karty!

Na scenie przed Carbonarium wystąpią nie tylko kapele z jastrzębskim rodowodem, ale również tuzy krajowej sceny rockowo-metalowej!

Illusion gwiazdą wieczoru

Obecni na polskiej scenie muzycznej od 30 lat. Zdobywcy niezliczonych nagród, wyróżnień i szacunku publiczności, zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, uświetni Wasz wieczór 6 lipca.

Luxtorpeda na zakończenie festiwalu

Bez wątpienia jedna z najbardziej niezwykłych formacji w kraju nad Wisłą zawita do Jastrzębia-Zdroju! Robert „Litza” Friedrich ze swoimi towarzyszami i ponadczasowym brzmieniem będą zwieńczeniem tegorocznej edycji festiwalu Carborock.


Dołączcie do nas w Spotify i już dziś wczujcie się w klimat festiwalu. Przygotowaliśmy tam dla Was specjalną playlistę Carborock.

 


 

Regulamin Festiwalu CARBOROCK 2024
Format pliku: pdf