Wakacyjne zwiedzanie Carbonarium - Łaźnia Moszczenica

Wakacyjne zwiedzanie Carbonarium

W wakacje zapraszamy Was w niezwykłą podróż przez historię i znaczenie węgla w naszym życiu codziennym. Od jego powstania w głębi gwiazd, po wykorzystanie w najnowocześniejszych technologiach.

Pakiet 1 – Śleper

Cena: 12 zł / osoba

Czas trwania: 60-80 min*

Dla kogo: dla każdego

Obejmuje: Wejście na wystawę wraz z audioprzewodnikiem. Wystawa jest zaprojektowana do samodzielnego zwiedzania. Carbonarium to wystawa multimedialna i interaktywna. Filmy, animacje, gry, wirtualna rzeczywistość i „lewitująca” bryła węgla pozwolą Ci wydobyć nie tylko wiedzę, ale i emocje. Atutem Carbonarium jest jego autentyczna lokalizacja. Wystawa mieści się w starej górniczej łaźni nieistniejącej już Kopalni Moszczenica.

Pakiet 2 – Grubiorz

Cena: 35 zł / osoba

Czas trwania: 60-80 min*

Dla kogo: dla dzieci 8 – 13 lat

Wejście na wystawę wraz z audioprzewodnikiem + drobny poczęstunek + pakiet pamiątek z Carbonarium.

Pakiet 3 – Hajer

Cena: 60 zł / osoba

Czas trwania: 120 min*

Dla kogo: dla dzieci 8 – 13 lat

Obejmuje: Wejście na wystawę wraz z audioprzewodnikiem + drobny poczęstunek + pakiet pamiątek z Carbonarium + mini warsztaty dla dzieci (tworzenie ilustracji i znaków na torbach bawełnianych przy użyciu sitodruku oraz markerów do tkanin, tworzenie gadżetów na maszynie do magnesów i przypinek, malowanie węglem).

Pakiet 4 – Sztajger

Cena: 90 zł / osoba

Czas trwania: 180 min*

Dla kogo: dla dzieci 8 – 13 lat

Obejmuje: Wejście na wystawę wraz z audioprzewodnikiem + drobny poczęstunek + pakiet pamiątek z Carbonarium + maxi warsztaty dla dzieci (tworzenie breloczków metodą mozaikową oraz ozdób z naturalnych sznurków lnianych pod okiem profesjonalnego animatora, tworzenie ilustracji i znaków na torbach bawełnianych przy użyciu sitodruku oraz markerów do tkanin, tworzenie gadżetów na maszynie do magnesów i przypinek, malowanie węglem).

٭ Czas trwania jest orientacyjny i może się różnić w zależności od grupy.

Usługi dodatkowe:

  • Catering dla uczestników za dodatkową opłatą (ok. 30 zł / osoba)
  • Dodatkowe warsztaty – do indywidualnego ustalenia

Kontakt

bilety@laznia.jastrzebie.pl, 32 440 81 70