Łaźnia Młodych – szczerze o kulturze i nie tylko - Łaźnia Moszczenica

Łaźnia Młodych – szczerze o kulturze i nie tylko

Kolejne rozmowy na temat propozycji i oczekiwań młodzieży w sobotę 13 kwietnia w Łaźni Moszczenica. W programie akcent muzyczny.

– Zależy nam na szczerej rozmowie na temat Łaźni Moszczenica i roli młodych w tym dużym projekcie, który wchodzi obecnie w drugą fazę realizacji. Chciałbym, aby w tym miejscu młodzi ludzie czuli się bardzo dobrze i pomogli nam tworzyć przestrzeń zrozumiałą, przyjazną i otwartą dla wszystkich. Będziemy mówić nie tylko o ogólnej wizji, ale i konkretnych propozycjach, a także o naszych możliwościach finansowych oraz organizacyjnych. Jedno mogę zagwarantować już dzisiaj. Za naszej strony rozmowa będzie partnerska i szczera – podkreśla Rafał Jabłoński, dyrektor Instytutu Dziedzictwa i Dialogu – Łaźni Moszczenica.

Łaźnia Moszczenica to wielofunkcyjna przestrzeń integrująca dziedzictwo, kulturę, sztukę, rozrywkę, biznes i turystykę. Carbonarium już działa, ale w przebudowie jest druga część obiektu, w którym znajdą się między innymi Centrum Dialogu i Biznesu, przestrzenie coworkingowe, sale konferencyjne, przestrzeń rozrywkowa i Centrum Porozumienia Jastrzębskiego. Tworzenie się i rozwój tych miejsc nie są możliwe bez głosu młodych, dlatego 13 kwietnia o 18.00 zapraszamy na dyskusję połączoną z koncertem.